WhatsApp
Telefon
  • Horozluhan Mah. Cihadiye Sok. No:35 Selçuklu/KONYA
Mobilya Montaj & Kurulum

Mobilya Montaj & Kurulum

Konya'da tüm yapı marketlerden aldığınız mobilyalarınızın montajını ve kurulumunu özenle yapıyoruz. Gardrop, Mutfak Dolapları, Raylı Dolap, Ayakkabılık, Şifonyer, Vestiyer v.b gibi markası ve modeli farketmeksizin tüm mobilya montaj işlemlerinizi usta ekiplerimiz ile sizleri günlerce, saatlerce bekletmeden aradığınız andan itibaren en kısa süre içerisinde kapınızda olarak hizmet veriyoruz.

Ürününüzün ne olduğu hiç önemli değil, mobilyaya ait ne varsa montajını ve kurulumunu yapıyoruz. Konya çalışma masası montajı, kitaplık kurulumu ve duvar montaj işlemleri, Tablolar ve Duvar rafları gibi mobilyalarınızın kurulumunu tamamlıyoruz.

Evinizde veya iş yerlerinizde mobilyalarınızda yer değiştirmek isterseniz montaj tamir ekiplerimiz sizlerin yanında oluyor. Gardrop Sökme kurma işlemleri, Raylı dolap montaj ve demontaj işlemleri, Tv ünitesi sökme kurma, Duvar mobilyalarınızın yerlerini değiştirme işlemlerini garantili yapıyoruz. Alanında profesyonel ustalarla hizmet veren firmamız, yeni mobilyalarınızın montajı ve eski mobilyalarınızın montaj ve demontaj işlemlerinde en ufak hasar görmeden tamamlıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Asude Ahşap Hangi Şehirde Faaliyet Göstermektedir?

Asude Ahşap Konya’da kurulmuş ve üretim merkezi Konyada olan bir firmadır. Firmamız gerek online siparişlerle gerekse doğrudan aldığı siparişlerle tüm Türkiye’ye hizmet vermektedir.

Talebinize göre haftanın her günü ve saati hizmet alabilirsiniz.